Diagnostika

Kirurgia

Statsionaar

M

eie teenuste ampluaa on lai ja hõlmab endas suurem enamuse veterinaarmeditsiini harusid. Laboris on võimalik praktiliselt kõiki vajalike analüüside väärtusi saada juba 15 minuti jooksul peale proovi võtmist. See võimalus on väga oluline just aegkriitiliste ning erakorraliste patsientide puhul. Samuti tagab kogenud laboriarsti panus analüüside korrektse teostamise ning analüüsimise, võimaldades ka keerukamaid onkoloogilisi uuringuid. Kliinik omab koostöölepinguid mitmete välislaboritega nii Lätis, Saksamaal kui ka Soomes. Need koostööd annavad võimaluse teostada ka raskemate ja eripäraste haiguste diagnostikat.
Meie modernselt varustatud kliinik võimaldab
● vaktsineerida
● kiibistada
● kastreerida/steriliseerida
● mõõta koera progesterooni taset, et määrata õige aeg paaritamiseks
● määrata looma veregrupp ning teostada juba olemaosoleva doonorkoerte baasi
abil elupäästvaid vereülekandeid
● röntgenuuringuid
● ultraheli, mis sobib nii põhjalikeks kõhuõõne uuringuteks kui ka esmaste
kardioloogiliste patsientide käsitlemiseks
● teostada endoskoopilisi uuringuid
● infektsioonihaiguste diganososimine kiirtestide ja immunoloogiliste uuringute abil.

M

eie operatsiooni tuba on varustatud kaasaegse tehnikaga, et Teie lemmikute kirurgilised protseduurid mööduksid võimalikult väheste riskidega.
● Operatsioonituba on varustatud anesteesia aparaadiga (inhalatsiooni anesteesia) ning kaasaegse anesteesia monitoorimise süsteemidega
● Jälgime, et loomadel ei tekiks alajahtumist ning kasutame selleks spetsiaalset operatsioonilauda ja matte
● Teostame kõikvõimalikke pehmekoe kirurgilisi protseduure: nii plaanitud päevakirurgiat kui ka esmaabi elupäästvaid operatsioone. Eripäraks on ka ortopeediliste operatsioonide läbiviimine.
● Teostame ka väheinvasiivset analüüside ja elundite biopsiate võtmist ultraheli aparaadi abil. See võimaldab saada täpsemaid diagnoose ja vähendab ka anesteesia riske, mis kaasnevad invasiivsete tava kirurgiliste protseduuride proovide võtmisega.
● Meil on professionaalne iM3 hambakabinet, kus saame teha nii rutiinseid suuhügieeni protseduure kui teostada ka ravi. Samuti võimaldab digitaalne hambaröntgen diagnoosida hammaste patoloogiaid ja teha kontrolle peale protseduure.
● Soovime eraldi välja tuua raske ja ebameeldiva teema – eutanaasia. Öelda oma sõbrale hüvasti on mõnikord võimatu ja eriti raske on teda selle teadmisega kliinikusse tuua. Meie pakume selle protseduuri teostamist ka kodustes tingimustes, et see oleks võimalikult mugav nii lemmikule kui ka tema pereliikmetele. Võite meid usaldada ja olla kindlad, et oleme Teie ja Teie sõbraga lõpuni.

.

K

liinikus on olemas tavapärane statsionaar mugavate puuridega. Nii on võimalik jätta oma lemmik statsionaarsele ravile pikemaks ajaks, kui see peaks vajalikuks osutuma. Koerte ja kasside statsionaarid on eraldi. Puuride suurused vastavad kliiniku kuldstandardile. Puurid on varustatud kõikide vajalike komponentidega nagu lisaaste, liivakast, koht varjumiseks, magamiskoht ja muidugi söögi- ja jooginõud. Omanikul on võimalik külastada oma lemmikut eelneval kokkuleppel. Võimaldame ööpäevaringset statsionaarset ravi nakkushaigustega loomadele (isolaatoris), et patsiendi paranemine toimuks kiiremini ja tõhusamalt, tagades seejuures teiste loomade ohutuse.