MEIE MEESKOND

Aleksander Dedjulja

PEAARST, SISEHAIGUSED

Praktiseerin loomaarstina alates aastast 2012. Olen ennast täiendanud erinevate valdkondade maailma juhtivate spetsialistide juures, pannes rõhku just sisehaigustele. Olen aastaid tegev EMÜ Veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituudi radioloogia õppejõuna.

LOE ROHKEM

Andžela Lehtla

OFTALMOLOOG

Silmahaigustele spetsialiseeruv loomaarst ja õppejõud. Töötasin üldarsti/esmaabi ja kirurgia valdkonnas ning ligi 20 aastat Eesti Maaülikooli loomakliinikus. 15 aastat olen süvitsi tegelenud kõikide loomade silmahaigustega.

LOE ROHKEM

Martin Karindi

ORTOPEED, ERIKIRURG

Dr. Martin Karindi spetsialiseerub on spetsialiseerunud kirurgiliste ja ortopeediliste patsientide ravimisele. Ta töötab paralleelselt usaldusarstina Eesti Kennelliidus koerte liigeste düsplaasiauuringute alal ning Eesti Maaülikoolis vanemloomaarsti, valvekirurgi ja kirurgia õppejõuna.

LOE ROHKEM

Viktoria Romanova

ONKOLOOG

Lõpetasin 2014. aastal Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini osakonna ning töötasin mitu aastat väikelooma erakliinikutes. Aastate möödudes tuli arusaamine, kui väikesel määral Eestis pakutakse loomadele onkoloogiliste probleemidega hooldust ja ravi. Seetõttu läbisin Iirimaal onkoloogilise internatuuri (UCDVH), kus õppisin vähi diagnostikat ja ravi.

LOE ROHKEM

Maarja Uri

DERMATOLOOG

Minu elu loomaarstina algas 2005. aastal. Ülikooli lõpetamise järgselt tegelesin Eesti Maaülikooli Väikeloomakliinikus naha- ja kõrvahaigustega. Viimased 13 aastat tegelen ainult dermatoloogiliste patsientidega. Eriala siseselt on minu eriliseks huvivaldkonnaks kõrvaprobleemidega patsiendid ja resistentsed infektsioonid.

LOE ROHKEM

Kristel Loorits

ÜLDARST

 

 

Pillerin Alberg

STOMATOLOOG/ÜLDARST

Tuuli Vaino

KIRURG

 

Gredi Pikani

ÜLDARST, REPRODUKTSIOON

Meie kliiniku päikesekiir on karismaatiline dr. Gredi Pikani, kes on pühendunud koerte reproduktsiooniga seonduvatele probleemidele ning nõustab Teid lemmikloomade sünnitusabi andmisel. Dr. Gredi Pikani on aastast 2008 aktiivne koerakasvataja.

LOE ROHKEM

Kertu Kivirand

KIRURG, ÜLDARST

Veronika Ostonen

ÜLDARST

 

Kertu Rüütli

ÜLDARST

Mariia Sotnichenko

LABORIARST

 

Sandra Pala

LOOMAARSTI ABILINE

 

Eerik Ääremaa

LOOMAARSTI ABILINE

 

Heikki Ülper

LOOMAARSTI ABILINE

 

Toomas Kalja

LOOMAARSTI ABILINE

 

Magnus Mänd

LOOMAARSTI ABILINE

 

Kristin Serglov

REGISTRAATOR

Agnes Blank

TURUNDUSSPETSIALIST