PEAARST                          ALEKSANDЕR DEDJULJA

Praktiseerin loomaarstina alates aastast 2012. Koheselt peale õpingute lõpetamist alustasin internatuuri Soomes. Eestisse tagasi tulles alustasin tööd üldarstina Pärnu Väikeloomakliinikus. Aastal 2016 astusin doktorantuuri infektsioonhaiguste valdkonnas ja hakkasin tööle peaarstina Felivet loomakliinikus. Sügisel asutasime esimesena Eestis ainult kassidele mõeldud loomakliiniku Tallinnas, kuid samuti tahtsin olemas olla ka patsientide ja klientide jaoks Tartus. Olen aastaid tegev EMÜ Veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituudi radioloogia õppejõuna. Olen kahel korral saanud tiitli „Aasta õppejõud“ ning pälvinud tudengite usalduse. Praegu juhendan nii tulevasi kolleege kui ka tudengeid USA-st, Armeeniast, Ukrainast, Moldovast ja Venemaalt. Olen ennast täiendanud erinevate valdkondade maailma juhtivate spetsialistide juures, pannes rõhku just sisehaigustele.

JUHATAJA                          KADRI PUUSEPP

Olen alates 2006 aastast tegutsenud veterinaaria valdkonnas ning hästi kursis kliiniku igapäevatöö kulgemisega. Üle kümne aasta pikkune töökogemus loomaarsti assistendina on andnud kogemuse ning oskused, tagamaks sujuvus suurepärase meeskonnaga kliiniku igapäevatöös. Sama kaua olen tegelenud ka kasside hingeelu tundmaõppimisega ning pühendanud end kasside kui müstiliste ning imepäraste olendite mõistmisele. Olen aastate jooksul olnud hoiukoduks üle kolmesajale kassile ning mitmekümnele koerale, kes on olnud mulle imelisteks õpetajateks lemmikute põneva hingemaailmaga tutvumisel. Lisaks on kogemus loomaarsti assistendina võimaldanud mul tutvuda just kasside eripärade, harjumuste ja vajadustega. Võimalus mõista kassi mõttemaailma ja selgitada kasside käitumise tagamaid avab meile uskumatu keskkonna ning võib nii mõnegi meile probleemina näivale küsimusele anda lahendust pakkuva vastuse. “Kassidega veedetud aeg pole kunagi raisatud” Sigmund Freud

ARST                          MARTIN KARINDI

Dr. Martin Karindi spetsialiseerub kirurgiale ja ortopeediale, kuid omab tänu pikaajalisele praktiseerimisele põhjalikke teadmisi ka mitmelt teiselt erialalt. Martin on väikeloomakliinikus töötanud juba alates esimesest kursusest, mil alustas paralleelselt ülikooliõpingutega tööd loomaarsti assistendina. Ta on end täiendanud mitmetel eesti- ja välismaistel koolitustel ning lisaks meie kliinikule töötab ta Eesti Maaülikoolis loomaarsti, valvekirurgi ja kirurgia õppejõuna. Martin usub indiviidipõhisesse lähenemisse ja teeb endast alati kõik oleneva, et pakkuda igale patsiendile parimaid võimalusi.

ARST                          GREDI PIKANI

Meie kliiniku päikesekiir on karismaatiline dr. Gredi Pikani, kes on pühendunud koerte reproduktsiooniga seonduvatele probleemidele ning nõustab Teid lemmikloomade sünnitusabi andmisel. Dr. Gredi Pikani on aastast 2008 aktiivne koerakasvataja. Igapäevaselt teeb dr. Pikani üldarsti tööd ja võtab vastu nii plaanilisi kui ka esmaabi patsiente.

ARST                          EGELI KIRK

Spetsialiseerub kirurgiale ja stomatoloogiale

ARST                          MARIA SOTNICHENKO

Laboriarst.

ARST                          ALEKSANDR ULUHANJANTS

ABILISED                    KERTU RÜÜTLI,    DAVID PEDOSSAR, AGNES BLANK ja TEELE KIIN

Meie asendamatud abilised on tudengid.. Tänu nendele sujub meie töö suurepäraselt ja kindlasti on ka meil nendelt palju õppida.